Co Można Zrobić Na Kiermasz Szkolny?

Co Można Zrobić Na Kiermasz Szkolny?

Planowanie targów szkolnych może być świetnym sposobem na zebranie pieniędzy dla swojej szkoły. Możesz zrobić wiele różnych działań, w tym gry, grill, aleja puszek, kokosowy nieśmiały, i polowanie na skarb. Jeśli nie jesteś pewien, co zawrzeć w swoim targu, poproś uczniów o pomysły. Niech zagłosują na temat, który chcą promować.

Pony rides

Pony rides są popularną formą rozrywki na targach i placach targowych. Są one tanim sposobem na przyciągnięcie tłumów i przyniesienie emocji na targi. Jednak wiążą się one z wieloma zagrożeniami. Przejażdżki te mogą powodować bóle kopyt i siodeł, a także problemy z ustami i zębami. Zwierzęta mogą również cierpieć z powodu długich godzin pracy w gorącym słońcu. Ponadto, operatorzy tych przejażdżek nie zawsze są wyposażone w dobrą opiekę nad swoimi zwierzętami, a oni mogą nie być w stanie rozładować i posprzątać po chorych zwierzętach.

Pony rides nie są objęte federalnym prawem dobrostanu zwierząt, w przeciwieństwie do koni. Niedawnym przykładem tego jest Kelly Miller Circus, który używał kucyka z bolesnym laminitis, przewlekłym zapaleniem tkanki między ścianą kopyta a kością. Niestety, kucyk został zmuszony do dawania przejażdżek mimo bólu.

Gry

Gry na szkolne targi to świetny sposób na zwiększenie udziału w zabawie. Istnieje wiele zabawnych sposobów, aby włączyć gry dla targów szkolnych do swojego szkolnego karnawału. Czy chcesz zawrzeć zabawy dla młodszych uczniów lub dorosłych, jest gra dla każdego. Gry mogą być cokolwiek od prostych konkursów do bardziej skomplikowanych działań.

Podrzucanie pierścienia jest zabawą, która może być odtwarzana w wielu różnych odmianach. Na przykład, użyj dzbanka na mleko lub ważonej butelki z wodą sodową jako łapacza. Następnie poproś graczy o odgadnięcie numeru, a ten, kto będzie najbliżej, wygra ciastko z kremem. Jeśli wolisz rozdawać nagrody masowo, możesz je kupić w Oriental Trading Company, która ma szeroki wybór nagród w niskich cenach. Możesz również odwiedzić Carnival Savers, aby znaleźć wspaniałe oferty na przedmioty związane z targami.

Raffles

Raffles for a school fair can be an easy way to raise money. Jeśli targi są zorganizowane z wyprzedzeniem, możesz zaprosić lokalne firmy do przekazania nagród na loterię. W zależności od stanu, bilety na loterię mogą wymagać numerów. Możecie również poprosić szkołę o rozesłanie plakatów do społeczności w celu promocji loterii. Informacje o loterii można zamieścić w szkolnym biuletynie lub na stronie internetowej, albo umieścić je na dużych tablicach w całej szkole. Możesz również zaoferować nagrody dla sprzedawców raffle.

Raffle przedmioty mogą zawierać wszystko od gier wideo do iPadów. Uczniowie chcieliby wygrać te przedmioty, ale mogą być one drogie. Inne świetne pomysły na loterię to przedmioty związane z duchem, takie jak odzież o tematyce szkolnej. Możesz również rozdać bilety na lokalne wydarzenie sportowe, aby wzmocnić ducha szkoły.

Fundraisers

Istnieje wiele sposobów na zebranie pieniędzy dla szkoły. Istnieją wyprzedaże, wyścigi z przeszkodami i inne działania, które dzieci mogą zrobić. Te zbiórki są świetne, ponieważ można zaangażować uczniów w proces. Niektóre pomysły obejmują wspinaczkę po linie, bieganie po belce i wyścigi w workach. Niektóre z tych działań obejmują również jedzenie i opiekę nad dziećmi dla rodziców i dzieci.

Pokaz talentów to kolejny fajny sposób na zebranie pieniędzy. Możesz reklamować wydarzenie i pobierać opłaty za udział. Możesz nawet zrobić system „licytacji”, aby uczniowie mogli zapłacić za występ. Można również wymienić popularne piosenki i pozwolić ludziom na ich zakup za niewielką opłatą. Możesz również zaoferować nagrody w loterii.

Zaangażowanie uczniów

Jeśli planujesz szkolne targi, jednym z doskonałych sposobów na zaangażowanie uczniów jest stworzenie zabawnych gier karnawałowych. Gry te mogą być kupione od firmy lub wykonane przez uczniów i rodziców. Kluczem jest upewnienie się, że każdy stół jest inny. To przyciągnie więcej uwagi.

Ostatnie badanie spojrzało na regionalne targi szkolne i stwierdziło, że udział w nich wzrósł. Liczba szkół uczestniczących w targach wzrosła z dziewięciu do 40 w ciągu dwóch lat. Jednak większość nauczycieli była zaniepokojona zaangażowanym czasem i zasobami. Byli jednak przekonani, że są w stanie zorganizować targi. Byli również zadowoleni, że uczniowie mogli wziąć udział.

Wirtualne targi zaangażowania są świetnym sposobem na dotarcie do uczniów, którzy mogą być nieśmiali lub obawiać się dużych interakcji na terenie kampusu. Wirtualne targi mogą być łatwe do skonfigurowania, i mogą być dostosowane do różnych interesów i demografii. System może również pomóc organizatorom śledzić oficerów grupowych i zarządzać rejestracją uczestników. Niektóre platformy zaangażowania studentów będą nawet śledzić frekwencję elektronicznie lub za pomocą kodu QR.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *